O firmie

Bardzo nam miło z powodu tego, że zainteresowałeś się naszą firmą. Chcąc przybliżyć Ci informacje na jej temat pragniemy zaznaczyć, iż jesteśmy firmą handlowo usługową, która na rynku utrzymuje się już od 1991 roku. Nasze biuro znajdziesz w Częstochowie, a skontaktować możesz się z nami dzwoniąc pod numer telefonu: 34 324-60-91.

Celem działań naszej firmy jest zaopatrywanie inwestorów budowlanych w materiały budowlane, które spełnią wszelkie ich oczekiwania.

Gdzie działamy?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Częstochowie. Jesteśmy jednak otwarci na współpracę z Klientami z całego kraju. Przy zamówieniach o odpowiedniej wielkości jesteśmy w stanie zorganizować transport dla każdego z Was. Jeśli zatem zależy Wam na współpracy z firmą rzetelną i profesjonalną, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Te przymiotniki idealnie opisują naszą działalność!

Czym handlujemy?

Jak już zdążyłeś się zorientować w ofercie naszej firmy znajdują się różnego rodzaju materiały budowlane. Od okien, przez pokrycia dachowe, aż po materiały uszczelniające. Ważne jest jednak to, że sprzedawane przez nas produkty zawsze oferujemy w atrakcyjnych cenach!

Co jeszcze oferujemy?

Oprócz materiałów budowlanych jesteśmy w stanie zaoferować Ci naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Skorzystaj zatem z naszych umiejętności i pozwól, abyśmy doradzili Ci przy zakupie materiałów budowlanych, które zapewnią Ci bezpieczny dach nad głową!